S8VK-C48024
zasilacz impulsowy 24VDC
Indeks: S8VK-C48024
Producent: OMRON
Status: dostępny 5-7 dni robocz.
Ceny netto
Ilość
S8VK-C48024, zasilacz impulsowy 24VDC, 480W; 20A; wejście 85-264VAC lub 90-350VDC, na szynę DIN, temp. -25...60ºC,