S8VK-C12024
zasilacz impulsowy 24VDC
Indeks: S8VK-C12024
Producent: OMRON
Status: dostępny z magazynu
Ceny netto
Ilość
S8VK-C12024, zasilacz impulsowy 24VDC, 120W; 5A; wejście 85-264VAC lub 90-350VDC, na szynę DIN, temp. -25...60ºC,