S8VK-C24024
zasilacz impulsowy 24VDC
Indeks: S8VK-C24024
Producent: OMRON
Status: dostępny z magazynu
Ceny netto
Ilość
S8VK-C24024, zasilacz impulsowy 24VDC, 240W; 10A; wejście 85-264VAC lub 90-350VDC, na szynę DIN, temp. -25...60ºC,