TRÓJFAZOWE 400V IP54
SV0185iS7-4SPF
LG
Przetwornik częstotliwości 18,5kW 39A
Indeks: SV0185iS7-4SPF
Producent: LG
Przetwornik częstotliwości SV0185iS7-4NOFD
Wykonanie ze stopniem ochrony IP54 (wbudowana klawiatura i filtr)
Moc silnika
| Praca stałomomentowa | 18,5 kW |
| Praca zmiennomomentowa | 22 kW |
Dane znam. wyjściowe
| Prąd FLA (praca stałomomentowa) | 39 A |
| Prąd FLA (praca zmiennomomentowa) | 45 A |
| Częstotliwość | 0 ~ 400 Hz |
| Napięcie | 3-fazowe 380 ~ 480 V |
Dane znam. wejściowe
| Napięcie | 3-fazowe 380 ~ 480 V (-15 % ~ + 10 %) |
| Częstotliwość | 50 ~ 60 Hz (±5 %) |
| Prąd FLA (praca stałomomentowa) | 57 A |
| Prąd FLA (praca zmiennomomentowa) | 40 A |