Przetwornik częstotliwości SV015iG5A-4
Moc silnika
| HP | 2 |
| kW | 1,5 |
Dane znam. wyjściowe
| Moc [kVA] | 3 |
| Prąd FLA [A] | 4 |
| Częstotliwość | 0 ~ 400 Hz (Sterowanie wektorowe bezczujnikowe: 0 ~ 300Hz |
| Napięcie | 3-fazowe 380 ~ 480 V |
Dane znam. wejściowe
| Napięcie | 3-fazowe 380 ~ 480 V (+10 %, -15%) |
| Częstotliwość | 50 ~ 60 Hz (±5 %) |