Przetwornik częstotliwości SV015iG5A-1
Moc silnika
| HP | 2 |
| kW | 1,5 |
Dane znam. wyjściowe
| Moc [kVA] | 3 |
| Prąd FLA [A] | 8 |
| Częstotliwość | 0 ~ 400 Hz (Sterowanie wektorowe bezczujnikowe: 0 ~ 300Hz |
| Napięcie | 3-fazowe 200 ~ 230 V |
Dane znam. wejściowe
| Napięcie | 1-fazowe 200 ~ 230 V (+10 %, -15%) |
| Częstotliwość | 50 ~ 60 Hz (±5 %) |