TRÓJFAZOWE 400V IP54
SV0075iS7-4SPF
LG
Przetwornik częstotliwości 7,5kW 16A
Indeks: SV0075iS7-4SPF
Producent: LG
Przetwornik częstotliwości SV0075iS7-4NOFD
Wykonanie ze stopniem ochrony IP54 (wbudowana klawiatura i filtr)
Moc silnika
| Praca stałomomentowa | 7,5 kW |
| Praca zmiennomomentowa | 11 kW |
Dane znam. wyjściowe
| Prąd FLA (praca stałomomentowa) | 16 A |
| Prąd FLA (praca zmiennomomentowa) | 24 A |
| Częstotliwość | 0 ~ 400 Hz |
| Napięcie | 3-fazowe 380 ~ 480 V |
Dane znam. wejściowe
| Napięcie | 3-fazowe 380 ~ 480 V (-15 % ~ + 10 %) |
| Częstotliwość | 50 ~ 60 Hz (±5 %) |
| Prąd FLA (praca stałomomentowa) | 25,8 A |
| Prąd FLA (praca zmiennomomentowa) | 22,5 A |