Przetwornik częstotliwości SV0055iS7-4NOFD
Moc silnika
| Praca stałomomentowa | 5,5 kW |
| Praca zmiennomomentowa | 7,5 kW |
Dane znam. wyjściowe
| Prąd FLA (praca stałomomentowa) | 12 A |
| Prąd FLA (praca zmiennomomentowa) | 16 A |
| Częstotliwość | 0 ~ 400 Hz |
| Napięcie | 3-fazowe 380 ~ 480 V |
Dane znam. wejściowe
| Napięcie | 3-fazowe 380 ~ 480 V (-15 % ~ + 10 %) |
| Częstotliwość | 50 ~ 60 Hz (±5 %) |
| Prąd FLA (praca stałomomentowa) | 21 A |
| Prąd FLA (praca zmiennomomentowa) | 13,8 A |
Brak klawiatury sterującej w standardzie