TRÓJFAZOWE 400V IP54
SV0022iS7-4SPF
LG
Przetwornik częstotliwości 2,2kW 6A
Indeks: SV0022iS7-4SPF
Producent: LG
Status: produkt niedostępny
0,01 PLN
Ceny netto
Przetwornik częstotliwości SV0022iS7-4NOFD
Wykonanie ze stopniem ochrony IP54 (wbudowana klawiatura i filtr)
Moc silnika
| Praca stałomomentowa | 2,2 kW |
| Praca zmiennomomentowa | 4 kW |
Dane znam. wyjściowe
| Prąd FLA (praca stałomomentowa) | 6 A |
| Prąd FLA (praca zmiennomomentowa) | 8 A |
| Częstotliwość | 0 ~ 400 Hz |
| Napięcie | 3-fazowe 380 ~ 480 V |
Dane znam. wejściowe
| Napięcie | 3-fazowe 380 ~ 480 V (-15 % ~ + 10 %) |
| Częstotliwość | 50 ~ 60 Hz (±5 %) |
| Prąd FLA (praca stałomomentowa) | 10,6 A |
| Prąd FLA (praca zmiennomomentowa) | 7,3 A |