Przetwornik częstotliwości SV0015iS7-4NOFD
Moc silnika
| Praca stałomomentowa | 1,5 kW |
| Praca zmiennomomentowa | 2,2 kW |
Dane znam. wyjściowe
| Prąd FLA (praca stałomomentowa) | 4 A |
| Prąd FLA (praca zmiennomomentowa) | 6 A |
| Częstotliwość | 0 ~ 400 Hz |
| Napięcie | 3-fazowe 380 ~ 480 V |
Dane znam. wejściowe
| Napięcie | 3-fazowe 380 ~ 480 V (-15 % ~ + 10 %) |
| Częstotliwość | 50 ~ 60 Hz (±5 %) |
| Prąd FLA (praca stałomomentowa) | 7,5 A |
| Prąd FLA (praca zmiennomomentowa) | 5,3 A |
Brak klawiatury sterującej w standardzie