NI14-M18-VP6X 7M
Czujnik indukcyjny ze zwiększoną odległością przełączania
Indeks: NI14-M18-VP6X 7M
  • Znamionowa odległość przełączania: 14 mm
  • Napięcie robocze: 4-żyłowy, 10 … 30 V DC prądu stałego
  • Funkcja wyjściowa: Styk przełączny, PNP
  • Częstotliwość przełączania: 0,50 kHz
  • Podłączenie elektryczne: Kabel
  • Długość kabla: 7,0 m
  • Temperatura otoczenia: -25 … +70 °C