NI14-M18-VN6X-H1141
Czujnik indukcyjny ze zwiększoną odległością przełączania
Indeks: NI14-M18-VN6X-H1141
  • Znamionowa odległość przełączania: 14 mm
  • Napięcie robocze: 4-żyłowy, 10 … 30 V DC prądu stałego
  • Funkcja wyjściowa: Styk przełączny, NPN
  • Częstotliwość przełączania: 0,50 kHz
  • Podłączenie elektryczne: Złącze męskie M12 × 1
  • Temperatura otoczenia: -25 … +70 °C