5SU1354-6KK13
Wyłącznik ochronny różnicowy niezależny od napięcia sieciowego/wyłącznik nadmiarowo-prądowy, 10 kA, 1P+N, typ A, 30 mA, char. B, In: 13 A, Un AC: 230 V