| Materiał obudowy: | PA |
| Wersja produktu: | 1.0 |
| Zezwolenia: | CE, BG, cCSAus |
| Ilość styków zwiernych: | 2 |
| Napięcie przy AC15: | 240 V |
| Materiał obudowy: | Odlew ciśnieniowy Zn |
| Maks. długość linki: | 75 m |
| Wymiary: | 300x50x90 mm |
| Ciężar brutto: | 775 g |
| Temperatura otoczenia: | -25 - 70 °C |