| Materiał obudowy: | Odlew ciśnieniowy z aluminium |
| Wersja produktu: | 1.0 |
| Zezwolenia: | CE, BG, cCSAus |
| Ilość styków zwiernych: | 2 |
| Napięcie przy AC15: | 240 V |
| Materiał obudowy: | Odlew ciśnieniowy Zn |
| Maks. długość linki: | 37 m |
| Wymiary: | 282x88x90.1 mm |
| Ciężar brutto: | 1052 g |
| Temperatura otoczenia: | -30 – 80 °C |