| Wersja produktu: | 1.0 |
| Zezwolenia: | CE, TÜV, cCSAus |
| Siła wyciągania: | 10 N |
| Włącznik: | Promień |
| Ilość styków zwiernych: | 1 |
| Napięcie przy AC1: | 240 V |
| Prąd maks. przy AC1: | 5 A |
| Stopień ochrony obudowy: | IP65 |
| Wymiary: | 52x75x33 mm |
| Ciężar brutto: | 209 g |
| Temperatura otoczenia: | -30 - 80 °C |