| Wersja produktu: | 1.0 |
| Zezwolenia: | CE, BG, CCC, cCSAus |
| Rodzaj blokady: | Siła sprężyny |
| Siła wyciągania: | 27 N |
| Odblokowywanie pomocnicze: | tak |
| Włącznik: | Promień |
| Ilość styków zwiernych: | 1 |
| Napięcie przy AC1: | 230 V |
| Prąd maks. przy AC1: | 2.5 A |
| Napięcie zasilania (V): | 110,0 |
| Rodzaj napięcia zasilania: | AC |
| Pobór mocy AC: | 8.0 VA |
| Stopień ochrony obudowy: | IP67 |
| Wymiary: | 42,5x184x51 mm |
| Ciężar brutto: | 515 g |
| Temperatura otoczenia: | -25 - 70 °C |