| Wersja produktu: | 2.0 |
| Zezwolenia: | CE, BG, CCC, cCSAus |
| Rodzaj blokady: | Siła magnetyczna |
| Siła wyciągania: | 27 N |
| Odblokowywanie pomocnicze: | nie |
| Włącznik: | Promień |
| Ilość styków zwiernych: | 2 |
| Napięcie przy AC1: | 240 V |
| Prąd maks. przy AC1: | 2.5 A |
| Napięcie zasilania (V): | 24,0 |
| Rodzaj napięcia zasilania: | AC/DC |
| Pobór mocy AC: | 4.4 VA |
| Pobór mocy DC: | 4.4 W |
| Stopień ochrony obudowy: | IP67 |
| Wymiary: | 42,5x184x51 mm |
| Ciężar brutto: | 524 g |
| Temperatura otoczenia: | -25 - 70 °C |