| Wersja produktu: | 1.0 |
| Zezwolenia: | CE |
| Zasada próbkowania: | optyczne, magnetycznie |
| Rodzaj wału silnika: | Wał pusty |
| Maks. prędkość obrotowa: | 3000 1/min |
| Interfejs (bezwzględny): | SSI |
| Interfejs (inkrementalny): | TTL |
| Napięcie zasilania (V): | 24,0 |
| Rodzaj przyłącza: | Klemmen |
| Wymiary: | 75x125x75 mm |
| Ciężar brutto: | 1400 g |
| Temperatura otoczenia: | -10 - 60 °C |