| Wersja produktu: | 1.0 |
| Zezwolenia: | CE, cULus Listed, TÜV |
| Zasada działania czujnika: | magnetycznie |
| Ilość styków zwiernych: | 2 |
| Rodzaj przyłącza: | M8 |
| Napięcie łączeniowe: | 24 V |
| Rodzaj napięcia łączeniowego: | DC |
| Stopień ochrony obudowy: | IP65, IP67 |
| Wyświetlanie stanu: | bez LED |
| Konstrukcja: | prostokątna |
| Wymiary: | 26x42,8x13 mm |
| Ciężar brutto: | 35 g |
| Temperatura otoczenia: | -10 – 55 °C |
