3VA1096-3ED32-0AA0
Wyłącznik 3VA1 IEC Frame 100 klasa zdolności załączania N Icu=25 kA przy 415V 3-bieg., ochrona instalacji TM210, FTFM, In=16A zabezpieczenie od prz...
Indeks: 3VA1096-3ED32-0AA0
Producent: SIEMENS
Status: dostępność do potwierdzenia
Ceny netto
Ilość
Wyłącznik 3VA1 IEC Frame 100 klasa zdolności załączania N Icu=25 kA przy 415V 3-bieg., ochrona instalacji TM210, FTFM, In=16A zabezpieczenie od przeciążeń Ir=16A nastawiony na stałe zabezpieczenie przeciwzwarciowe Ii=20 x In przyłącze płaskie śrubowe Wyłącznik kompaktowy 3VA1 do ochrony rozrusznika. Wyłączniki kompaktowe 3VA firmy Siemens, jako ważny element składowy komponentów ochrony SENTRON dla zastosowań przemysłowych oraz w zakresie infrastruktury, zapewniają skuteczną ochronę urządzeń, rozruszników i silników poprzez pewność wyłączenia w razie przeciążenia i zwarcia. Wyłączniki kompaktowe 3VA wyznaczają przy tym nowe standardy elastyczności i modułowej różnorodności wyposażenia. Jednolite wyposażenie dodatkowe dla kilku wielkości we wszystkich seriach wyłącznika kompaktowego 3VA1 i 3VA2. Cechy tej wersji wyłącznika kompaktowego 3VA to przede wszystkim: 1. Zwarta budowa. 2. Dostępny jako wariant z funkcją rozruchowego wyłącznika ochronnego zabezpieczającego silniki elektryczne przed zwarciem. 3. Dostępność w wersji 3-bieg. 4. W zależności od wielkości: Znamionowy prąd roboczy od 32 A do 200 A. 5. Możliwości przełączania w zakresie 55–70 kA przy 415 V AC. 6. Możliwość montażu stałego i techniką wtykową. 7. Wyposażenie serii w termomagnetyczny wyzwalacz przeciążeniowy.8. Modułowe i łatwe w montażu wewnętrzne wyposażenie dodatkowe o różnorodnych funkcjach. 9. Wspólna platforma wyposażenia dla wszystkich wyłączników kompaktowych 3VA.