3SE5212-0BK21
WYŁĄCZNIK POZYCYJNY SIRIUS
Indeks: 3SE5212-0BK21
Producent: SIEMENS
Status: dostępny 5-7 dni robocz.
Ceny netto
Ilość
WYŁĄCZNIK POZYCYJNY SIRIUS, OBUDOWA METALOWA, DO EN50047, 31MM, Z PODŁ. 1X (M20X1.5), STYKI ZWŁOCZNE 1NO/1NC,DŹWIGNIA METALOWA UCHYLNA 21MM, ROLKA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO, 19MM