3RT2037-1AK60
Stycznik, AC-3, 65A/30kW/400V,3-bieg.,AC110V/50Hz,120V/60Hz,1NO+1NC,przyłącze śrubowe
Indeks: 3RT2037-1AK60
Producent: SIEMENS
Status: dostępny 5-7 dni robocz.
Ceny netto
Ilość
stycznik mocy, AC-3e/AC-3, 65 A, 30 kW / 400 V, 3-bieg., AC 110 V, 50 Hz / 120 V, 60 Hz, zestyki pomocnicze: 1 NO + 1 NC, przyłącze śrubowe, wielkość: S2 Stycznik mocy SIRIUS 3RT2 do przełączania silników.Styczniki 3RT2 są częścią modułowego systemu SIRIUS z optymalnie dopasowanymi do siebie produktami. Charakteryzują się one wysoką mocą w połączeniu z kompaktową budową i wysoką niezawodnością styku. Można je łączyć na wiele sposobów z innymi elementami w odgałęzieniu odbiornika. Wiele kombinacji urządzeń jest testowanych fabrycznie. Styczniki zapewniają optymalne połączenie ze sterownikiem w przypadku każdego zastosowania (równoległe, za pośrednictwem Asi lub IO-Link). Zamontowane łączniki pomocnicze redukują złożoność konstrukcji. Przednie przyłącza umożliwiają łatwe okablowanie. Styczniki 3RT2 są odporne na warunki klimatyczne, dopuszczone na całym świecie (np. IEC i UL/CSA) oraz IE3/IE4ready.Są one dostępne w różnych wielkościach i w szerokim zakresie mocy z uruchamianiem AC i DC. Oprócz techniki przyłączy śrubowych, urządzenia są również dostępne stale z przyłączem sprężynowym w celu szybkiego, bezobsługowego i odpornego na wibracje podłączenia.Kompleksowe akcesoria, jak np. łącznik pomocniczy, Wyzwalacz pomocniczy itp. są takie same dla wszystkich wielkości. Dostępne moduły połączeniowe, moduły funkcyjne oraz system zasilania SIRIUS 3RV29 redukują w znacznym stopniu nakłady związane z okablowaniem.Stycznik mocy 3RT2 zastępują sprawdzoną serię 3RT1 (do 55 kW) .Prosty, efektywny, zawsze aktualny – modułowy system SIRIUS.