3G3M1-AB037
Falownik M1, 3,7 kW (HD), 17,5 A (HD)
Indeks: 3G3M1-AB037
Producent: OMRON
Status: dostępny 5-7 dni robocz.
Ceny netto
Ilość
Falownik M1, 3,7 kW (HD), 17,5 A (HD), 200 V AC, wejście 1~, sterowanie OLV/CLV, STO (przewodowe), maks. częstotliwość wyjściowa 590 Hz