Klimatyzator TopTherm Blue e, NEMA 4X 0,55 kW - SK 3303.504
Energooszczędne klimatyzatory Blue e do zabudowy naściennej o klasach mocy od 500 W do 2.500 W, w standardzie ze zintegrowanym sterownikiem e-Comfort, powłoką RiNano na skraplaczu i elektrycznym odparowywaniem kondensatu. Klasa ochrony NEMA 4X.
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4404 (AISI 316L) |
| Klasa ochrony IP wg IEC 60 529: | Obieg zewnętrzny IP 34 Obieg wewnętrzny IP 55 |
| Klasa ochrony NEMA: | z filtrem standardowym: NEMA 4X |
| Zakres dostawy: | Skraplacz z nanopowłoką Wbudowany elektroniczny system odparowywania kondensatu Gotowy do podłączenia (wtykowa kostka przyłączeniowa Szablon nawierceń Zestaw montażowy |
| Uwaga dot. nr kat.: | bez systemu odparowywania kondensatu |
| Całkowita moc chłodnicza wg DIN EN 14511: | L 35 L 35 przy 50 Hz: 0,55 kW L 35 L 35 przy 60 Hz: 0,66 kW L 35 L 50 przy 50 Hz: 0,33 kW L 35 L 50 przy 60 Hz: 0,4 kW |
| Wydajność powietrza (swobodna): | Obieg cyrkulacji zewnętrznej: 315 m³/h Obieg cyrkulacji wewnętrznej: 265 m³/h |
| Napięcie znamionowe robocze: | 230 V, 1~, 50 Hz/60 Hz |
| Wymiary: | Szerokość: 285 mm Wysokość: 620 mm Głębokość: 298 mm |
| Regulacja temperatury: | Sterownik podstawowy (ustawienie fabryczne +35 °C) |
| Zakres temperatur: | Praca (otoczenie): +10°C...+55°C Zakres ustawień: +20°C...+50°C |
| Czynnik chłodniczy / Medium chłodzące: | Czynnik chłodniczy: R134a Ilość: 170 g Potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (GWP): 1430 Ekwiwalent CO₂ (CO₂e): 0,24 t |
| Moc znamionowa Pel: | L 35 L 35 przy 50 Hz: 0,39 kW L 35 L 35 przy 60 Hz: 0,41 kW L 35 L 50 przy 50 Hz: 0,42 kW L 35 L 50 przy 60 Hz: 0,39 kW |
| Jednostka opakowania: | 1 szt. |
| Masa/opak.: | 25 kg |