Wentylatory filtrujące Blue e+ - SK 3241.724
Kompletna jednostka wentylatora do montażu bez użycia narzędzi. Wydajność powietrza 20 – 1160 m3/h, standardowy stopień ochrony IP 54.
| Wersja: | zabudowa naścienna |
| Korzyści: | Maksymalna wydajność powietrza dzięki filtrom fałdowanym w stanie fabrycznym Łatwa wymiana filtra dzięki nowemu mechanizmowi otwierania przy kratce żaluzjowej Szybszy montaż do szafy dzięki zoptymalizowanym zaczepom zatrzaskowym Dzięki większej stabilności ciśnienia, technika wentylatorów diagonalnych zapewnia bardziej równomierną i stałą wentylację szafy sterowniczej Beznarzędziowy montaż |
| Kolor: | RAL 7035 |
| Zakres dostawy: | Kompletna jednostka wraz z filtrem fałdowanym |
| Wentylator: | Osiowy, silnik prądu stałego |
| Wydajność powietrza swobodna (z filtrem z włókniny): | przy DC: 225 m3/h |
| Wydajność powietrza swobodna (z filtrem fałdowanym): | przy DC: 272 m3/h |
| Wydajność powietrza z odpowiednim filtrem wylotowym łącznie z filtrem z włókniny: | przy DC: 173 m3/h |
| Wydajność powietrza z odpowiednim filtrem wylotowym łącznie z filtrem fałdowanym: | przy DC: 242 m3/h |
| Napięcie znamionowe robocze: | 24 V (DC) |
| Moc znamionowa Pel: | przy DC: 19,1 W |
| Prąd znamionowy maksymalny: | przy DC: 0,8 A |
| Wymiary: | Szerokość: 255 mm Wysokość: 255 mm Głębokość: 129 mm |
| Głębokość montażowa: | 108 mm |
| Wycięcie montażowe: | Szerokość wycięcia: 224 mm Wysokość wycięcia: 224 mm |
| Klasa ochrony IP wg IEC 60 529: | IP54 z filtrem z włókniny/fałdowanym IP55 z filtrem fałdowanym i matą absorpcyjną IP56 z filtrem z włókniny i osłoną przed wodą strumieniową |
| Klasa ochrony NEMA: | Typ 12 z filtrem z włókniny/fałdowanym Typ 3 Typ 3R Typ 4 Type 4X z filtrem z włókien ciętych/filtrem plisowanym i osłoną wodoszczelną |
| Zabezpieczenie wstępne: | Bezpiecznik automatyczny / bezpiecznik topikowy: 2 A |
| Zakres temperatur: | -30 °C...55 °C |
| Temperatura składowania: | -30 °C...70 °C |
| Poziom ciśnienia akustycznego: | przy DC: 53 dB(A) |
| Masa/opak: | 1,6 kg |
EAN: 4028177998025