Wentylatory filtrujące Blue e+ - SK 3240.700
Kompletna jednostka wentylatora do montażu bez użycia narzędzi. Wydajność powietrza 20 – 1160 m3/h, standardowy stopień ochrony IP 54.
| Wersja: | zabudowa naścienna |
| Korzyści: | Maksymalna wydajność powietrza dzięki filtrom fałdowanym w stanie fabrycznym Łatwa wymiana filtra dzięki nowemu mechanizmowi otwierania przy kratce żaluzjowej Szybszy montaż do szafy dzięki zoptymalizowanym zaczepom zatrzaskowym Dzięki większej stabilności ciśnienia, technika wentylatorów diagonalnych zapewnia bardziej równomierną i stałą wentylację szafy sterowniczej Beznarzędziowy montaż |
| Kolor: | RAL 7035 |
| Zakres dostawy: | Kompletna jednostka wraz z filtrem fałdowanym |
| Wentylator: | Diagonalny, silnik o biegunach dzielonych |
| Wydajność powietrza swobodna (z filtrem z włókniny): | Przy 50 Hz: 175 m3/h Przy 60 Hz: 157 m3/h |
| Wydajność powietrza swobodna (z filtrem fałdowanym): | Przy 50 Hz: 218 m3/h Przy 60 Hz: 191 m3/h |
| Wydajność powietrza z odpowiednim filtrem wylotowym łącznie z filtrem z włókniny: | Przy 50 Hz: 130 m3/h Przy 60 Hz: 112 m3/h |
| Wydajność powietrza z odpowiednim filtrem wylotowym łącznie z filtrem fałdowanym: | Przy 50 Hz: 191 m3/h Przy 60 Hz: 161 m3/h |
| Napięcie znamionowe robocze: | 230 V, 1~, 50 Hz/60 Hz/h |
| Moc znamionowa Pel: | Przy 50 Hz: 33,1 W Przy 60 Hz: 37,3 W |
| Prąd znamionowy maksymalny: | Przy 50 Hz: 0,2 A Przy 60 Hz: 0,21 A |
| Wymiary: | Szerokość: 255 mm Wysokość: 255 mm Głębokość: 129 mm |
| Głębokość montażowa: | 108 mm |
| Wycięcie montażowe: | Szerokość wycięcia: 224 mm Wysokość wycięcia: 224 mm |
| Klasa ochrony IP wg IEC 60 529: | IP54 z filtrem z włókniny/fałdowanym IP55 z filtrem fałdowanym i matą absorpcyjną IP56 z filtrem z włókniny i osłoną przed wodą strumieniową |
| Klasa ochrony NEMA: | Typ 12 z filtrem z włókniny/fałdowanym Typ 3 Typ 3R Typ 4 Type 4X z filtrem z włókien ciętych/filtrem plisowanym i osłoną wodoszczelną |
| Zabezpieczenie wstępne: | Bezpiecznik automatyczny / bezpiecznik topikowy: 2 A |
| Zakres temperatur: | -30 °C...55 °C |
| Temperatura składowania: | -30 °C...70 °C |
| Poziom ciśnienia akustycznego: | Przy 50 Hz: 48 dB(A) Przy 60 Hz: 45 dB(A) |
| Masa/opak: | 1,82 kg |
EAN: 4028177998148
