Wentylatory filtrujące Blue e+ - SK 3237.724
Kompletna jednostka wentylatora do montażu bez użycia narzędzi. Wydajność powietrza 20 – 1160 m3/h, standardowy stopień ochrony IP 54.
| Wersja: | zabudowa naścienna |
| Korzyści: | Łatwa wymiana filtra dzięki nowemu mechanizmowi otwierania przy kratce żaluzjowej Szybszy montaż do szafy dzięki zoptymalizowanym zaczepom zatrzaskowym Dzięki większej stabilności ciśnienia, technika wentylatorów diagonalnych zapewnia bardziej równomierną i stałą wentylację szafy sterowniczej Beznarzędziowy montaż |
| Kolor: | RAL 7035 |
| Zakres dostawy: | Kompletna jednostka wraz z matą filtracyjną z włókniny |
| Wentylator: | Osiowy, silnik prądu stałego |
| Wydajność powietrza swobodna (z filtrem z włókniny): | przy DC: 20 m3/h |
| Wydajność powietrza z odpowiednim filtrem wylotowym łącznie z filtrem z włókniny: | przy DC: 15 m3/h |
| Napięcie znamionowe robocze: | 24 V (DC) |
| Moc znamionowa Pel: | przy DC: 1,4 W |
| Prąd znamionowy maksymalny: | przy DC: 0,06 A |
| Wymiary: | Szerokość: 116,5 mm Wysokość: 116,5 mm Głębokość: 64,5 mm |
| Głębokość montażowa: | 46 mm |
| Wycięcie montażowe: | Szerokość wycięcia: 92 mm Wysokość wycięcia: 92 mm |
| Klasa ochrony IP wg IEC 60 529: | IP54 z filtrem z włókniny IP56 z filtrem z włókniny i osłoną przed wodą strumieniową |
| Klasa ochrony NEMA: | Typ 12 z filtrem z włókniny Typ 3 Type 3R z filtrem z włókien ciętych/filtrem plisowanym i osłoną wodoszczelną |
| Zabezpieczenie wstępne: | Bezpiecznik automatyczny / bezpiecznik topikowy: 2 A |
| Wskazówka: | W przypadku wentylatorów 3237.XXX podłączenie elektryczne odbywa się za pomocą dwóch 2 pojedynczych żył (długość ok. 300 mm) do urządzenia, we wszystkich pozostałych wentylatorach filtrujących przez zacisk sprężynowy |
| Zakres temperatur: | -15 °C...55 °C |
| Temperatura składowania: | -30 °C...70 °C |
| Poziom ciśnienia akustycznego: | przy DC: 42 dB(A) |
| Masa/opak: | 0,24 kg |
EAN: 4028177998278