- w kombinacji z ogrzewaniem szafy sterowniczej do regulowania temperatury w szafie
| Typ styku | NO ze stykami migiwymi |
| Różnica temperatur załączania | < 7K |
| Tolerancja punktu załączania | ± 4K |
| Maks. moc załączania, wartość w nawiasach: obciążenie indukcyjne dla cos φ = 0,6 |
NC: 100-250 V AC / 10 (2) A NO: 100-250 V AC / 5 (2) A DC: maks. 30 W |
| Typy czujników | bimetal |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Ciężar | 50 g |
| Typ montażu | mocowanie uchwytowe dla 35 mm szyny profilowej według EN 60715 |
| Typ przyłącza | zacisk śrubowy dla kabla o przekroju od 0,5 do 2,5 mm2 |
| Przystosowanie do pracy | wentylator |
| Dopuszczenia | UL, cUL, CSA, CE, (na zapytanie: GOST) |