- 4-krotna ochrona przed kondensatem poprzez optymalne, opatentowany system zarządzania kondensatem
- dzięki specjalnej ramie, montaż i konserwacja nie wymagają użycia narzędzi
- około 20% oszczędności energii dzięki zastosowaniu szczególnie wysokowydajnych, lżejszych elementów Konstrukcyjnych
| Napięcie znamionowe ± 10% | AC 50 / 60 Hz 400/460 V 3~ |
| Moc chłodzenia według EN 14511 (L35/L35) | 4.000 / 4.250 W |
| Pobór mocy | 1.618 / 2.050 W |
| Pobór prądu | 7,07 / 5 A |
| Budowa obudowy | ocynkowana blacha stalowa |
| Budowa pokrywy | ocynkowana / pokryta elektrostatycznie warstwą proszkową (200 °C) |
| Ciężar (bez opakowania) | 77 kg |
| Kolor (pokrywa) | RAL 7035 na życzenie stal szlachetna |
| Poziom hałasu (EN ISO 3741) | < 62 dB (A) |
| Czynnik chłodzący R134a | 1.250 g |
| Separator kondensatu | zintegrowany system odparowywania kondensatu z zabezpieczeniem przed przepełnieniem |
| Typ przyłącza | dołączona wtyczka z zaciskami sprężynowymi |
| Stopień ochrony według EN 60529 |
IP 54 w stosunku do szafy sterującej, IP 34 w stosunku do otoczenia; w przypadku zastosowania zgodnego z przeznaczeniem |
| Dopuszczenia | UR, cUL, CE, GOST |