do 1500W
13256441015
PFANNENBERG
Klimatyzator DTT V2A: do montażu dachowego, obudowa: stal szlachetna, wymiary 595x435x495 mm
Indeks: 13256441015
Producent: PFANNENBERG
Status: produkt niedostępny
0,01 PLN
Ceny netto
- 4-krotna ochrona przed kondensatem poprzez optymalne, opatentowany system zarządzania kondensatem
- dzięki specjalnej ramie, montaż i konserwacja nie wymagają użycia narzędzi
- około 20% oszczędności energii dzięki zastosowaniu szczególnie wysokowydajnych, lżejszych elementów Konstrukcyjnych
| Napięcie znamionowe ± 10% | 230 V |
| Moc chłodzenia według EN 14511 (L35/L35) | 1.500 / 1.620 W |
| Pobór mocy | 980 / 1.140 W |
| Pobór prądu | 5,73 / 7 A |
| Budowa obudowy | ocynkowana blacha stalowa |
| Budowa pokrywy | stal szlachetna |
| Ciężar (bez opakowania) | 45 kg |
| Kolor (pokrywa) | RAL 7035 na życzenie stal szlachetna |
| Poziom hałasu (EN ISO 3741) | < 62 dB (A) |
| Czynnik chłodzący R134a | 750 g |
| Separator kondensatu | zintegrowany system odparowywania kondensatu z zabezpieczeniem przed przepełnieniem |
| Typ przyłącza | dołączona wtyczka z zaciskami sprężynowymi |
| Stopień ochrony według EN 60529 |
IP 54 w stosunku do szafy sterującej, IP 34 w stosunku do otoczenia; w przypadku zastosowania zgodnego z przeznaczeniem |
| Dopuszczenia | UR, cUL, CE, GOST |