DTS: do montażu na drzwiach lub boku szafy
- niewielka powierzchnia montażowa, urządzenie idealne dla małych szaf sterujących i większych szaf sterujących w celu chłodzenia miejsc gromadzących ciepło
- szybki i łatwy montaż za pomocą kątowników do nabudowy na drzwiach lub ścianie bocznej
- wysokowydajne wentylatory zapewniające optymalną cyrkulację powietrza w szafi e sterującej
- wyposażony w styk informacji błędu i otwarcia drzwi (bezpotencjałowy)
| Napięcie znamionowe ± 10% |
AC 50 / 60 Hz 230 V |
| Moc chłodzenia według EN 14511 (L35/L35) | 300 W |
| Pobór mocy | 275 / 290 W |
| Pobór prądu | 1,52 / 1,56 A |
| Budowa obudowy | ocynkowana blacha stalowa |
| Budowa pokrywy | pokryta elektrostatycznie warstwą proszkową (200 °C) |
| Ciężar (bez opakowania) | 15 kg |
| Kolor | pokrywa: RAL 7035 |
| Poziom hałasu (EN ISO 3741) | < 65 dB (A) |
| Czynnik chłodzący R134a | 130 g |
| Separator kondensatu | zintegrowany system odparowywania kondensatu z zabezpieczeniem przed przepełnieniem |
| Typ przyłącza | dołączona wtyczka z zaciskami sprężynowymi |
| Stopień ochrony według EN 60529 |
IP 54 w stosunku do szafy sterującej, IP 34 w stosunku do otoczenia; w przypadku zastosowania zgodnego z przeznaczeniem |
| Dopuszczenia | UR, cUL, CE |